«Розумні» навушники Siemens Smart Hearing Aid

08url2_0

Кількість гаджетів в категорії «переносна електроніка» зростає. І модельний ряд буде рости далі. Відомо, що зараз Google працює над випуском «розумних» лінз для діабетиків, які допоможуть виміряти рівень глюкози в крові та відновити нормальну рефракцію ока. А майбутні нанороботи зможуть автономно здійснювати моніторинг тиску і брати аналіз крові.

Компанія Siemens представила на виставці CES2015 гаджет, яким можна користуватися вже сьогодні, – гарнітуру Smart Hearing Aid, сумісну з Android- та iOS-пристроями.

Її новизна полягає в дискретному управлінні сторонніми шумами. Користуючись гарнітурою, можна приймати телефонні дзвінки в шумному місці або слухати свою музику зі значно якіснішим звуком, ніж у звичайних гарнітур.

Секрет гаджета полягає в умінні вибірково виявляти ознаки шуму, що виникають в оточенні при сторонніх розмовах, вітрі, через роботу двигуна автомобіля. Система здатна в реальному часі усувати «перешкоди», обходячись без масивних амбушур, які незручні для повсякденного носіння.

Джерело forbes.ru

Оставить ответ

Обязательные поля помечены*

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.