4-ядерний комп’ютер на Windows 8.1 розміром з флешку від Intel

Сьогодні нікого не здивуєш мініатюрними стіками на Android, які вставляються в HDMI-порт телевізора, наділяючи його Smart-функціональністю. Компанія Intel, яка раніше заявляла про свої наміри випустити мікро-ПК з інтерфейсом HDMI, представила власне рішення, головна відмінність якого полягає в тому, що воно працює під управлінням Windows 8.1 і може запускати відповідні додатки.

bail-3

Крихітний корпус HDMI Compute Stick приховує енергетично ефективний процесор Atom покоління Bay Trail, 2 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті, USB-порт, модулі Wi-Fi і Bluetooth 4.0. До дисплея – телевізора або комп’ютерного монітора – міні-комп’ютер, як уже зазначалося, підключається через HDMI-роз’єм.

Пристрою необхідне додаткове живлення, для цього використовується роз’єм mini-USB, але в майбутньому, як повідомляється, HDMI Compute Stick зможе працювати, використовуючи лише енергію з HDMI-порту (ймовірно, йдеться про іншу модифікацію).

bail-1

HDMI Compute Stick з Windows 8.1 на борту буде продаватися за ціною $ 149, версія з Linux, 1 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам’яті – $ 89. Обидві моделі вийдуть в березні.

За матеріалами macdigger.ru

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню