Branto – гаджет розумного дому від українських розробників

Стартап родом з Дніпропетровська підкорив найбільшу в світі технологічну виставку CES 2015. Українські розробники представили на ній пристрій з назвою Branto, який може перетворити буквально будь-який дім в «розумний».

branto-1


«Розумні» технології стають все функціональнішими, дешевшими і, отже, поширенішими. Розумні телефони, розумні окуляри, розумні годинники, розумні браслети і навіть розумний одяг в останні кілька років заполонили прилавки магазинів техніки по всьому світу. Поступово настільки ж популярним стає й «розумний» дім.

branto-2

Що ж таке Branto? Це пристрій кулястої форми, який може підключатися до Інтернету. Він володіє вбудованою камерою з горизонтом зйомки в 360 градусів, що дозволяє в дистанційному режимі бачити все, що відбувається в приміщенні, де цей девайс встановлений.

branto-3

Як і інші системи «розумного» будинку, Branto дозволяє в дистанційному режимі управляти різноманітними домашніми пристроями: телевізором, холодильником, освітленням, опаленням, кондиціонером, розетками, сигналізацією і т.д. Девайс також вміє реагувати на несподівані підозрілі активності всередині приміщення, наприклад, рух в будинку в той час, коли господарі знаходяться у відпустці або на роботі.
 
Branto також оснащений мікрофоном і колонками. Це дозволить власникові будинку спілкуватися з дітьми і домашніми тваринами, перебуваючи в будь-якій точці світу. Також ця онлайн-камера стане в нагоді в плані забезпечення безпеки приміщення, адже з її допомогою можна в будь-який момент дізнатися, що відбувається в будинку.

За матеріалами hi-tech.ua

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.