Міжнародні іспити з англійської мови

Сучасний світ приховує в собі масу можливостей: кожен з нас може вступити до закордонного вузу або працевлаштуватися в іноземну компанію. Однак все це немислимо без здачі міжнародних іспитів з англійської мови.

Види міжнародних іспитів з англійської мови

Міжнародні іспити з англійської мови відрізняються за напрямленістю, рівнем складності та місцем проведення. Визначитися з вибором і записатися на відповідні курси підготовки до іспиту з англійської мови вам допоможе наступна таблиця.

Мета міжнародних іспитів з англійської мови – визначити ваш рівень знань. Багато з тестів є обов’язковими для вступної кампанії або працевлаштування.

Кембриджські іспити

Щорічно мільйони людей здають Кембриджські міжнародні іспити з загальної англійської мови. Сертифікати Cambridge English визнані одними з найавторитетніших в світі.

Перевірити рівень володіння загальною англійською мовою допомагають міжнародні іспити KET, PET, FCE, CAE і CPE. У деяких «дорослих» тестів є різновиди для дітей: вони мають позначку «For Schools» і відрізняються від основних тільки тематикою матеріалів.

Більшість університетів Великобританії вимагають під час вступу сертифікати міжнародних іспитів з англійської мови FCE, CAE або CPE. На ці ж документи опираються і багато європейських компаній при прийомі співробітників на роботу.

Підготовка до Кембриджського іспиту з англійської мови включає роботу за 5 напрямками:

    розмовні навики;
    розуміння мови на слух;
    читання;
    письмо;
    лексика і граматика.

Професійні та вступні іспити

IELTS (International English Language Testing System) – найбільш затребуваний тест з англійської мови для навчання та імміграції до Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії. Конкуруючий тест TOEFL найбільш популярний в США і Канаді (але міністерство імміграції Канади розглядає результати тесту IELTS, і не приймає результати TOEFL).

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – стандартизований тест на знання англійської мови, здача якого обов’язкова для неангломовних іноземців для вступу до вузів США і Канади. Результати тесту приймаються також в ряді інших англомовних і неангломовних країн під час вступу до вищих навчальних закладів з англомовним навчанням.

FCE (First Certificate in English) – рекомендується тим, хто володіє письмовою та розмовною англійською на рівні Upper-Intermediate. FCE є рівнем B2 Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR). Термін дії сертифіката не обмежений.

CAE (Certificate in Advanced English) – сертифікат відповідає рівню C1. Є «проміжним» між іспитами FCE і CPE. Термін дії сертифіката не обмежений.

CPE (Certificate of Proficiency in English) – сертифікат відповідає рівню C2 і є іспитом, який підтверджує найвищий рівень володіння англійською мовою. Термін дії сертифіката не обмежений.

За матеріалами http://ilanew.spb.ru

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.