Motorola Scout 5000 покаже місцезнаходження вашої собаки

Компанія Motorola, відома переважно як виробник мобільних пристроїв та «розумної» електроніки, вирішила збільшити асортимент продукції ще одним переносним пристроєм. Правда, в даному випадку гордим користувачем моделі під назвою Motorola Scout 5000 стане не сам покупець, а його улюблений чотириногий вихованець.

motorola-scout-5000-640x401


Motorola Scout 5000 – це просунутий у технологічному плані нашийник для собак, який обійдеться власнику домашньої тварини в $ 200, включаючи безкоштовний 3G-доступ в Мережу через SIM-карту протягом року. За вказану суму інженери компанії-розробника оснастили фірмовий виріб GPS-маячком, який буде передавати сигнал про місцезнаходження «кращого друга людини» прямо на мобільний пристрій. Функція гео-обмеження дозволить налаштувати допустиму для переміщення собаки територію, при виході за межі якої господар тварини буде моментально сповіщений про те, що трапилося.

Unknown-1

Модель Scout 5000 має вбудовані модулі Wi-Fi і 3G (останній стандарт зв’язку відповідатиме за контроль вихованця на великих дистанціях), крокомір для визначення подоланої відстані, а також ширококутову камеру з роздільною здатністю 720p. Але й на цьому апаратна складова Scout 5000 не обмежується. Переносний замість класичного нашийника пристрій має мікрофон і динамік, тому ви не тільки зможете «бачити» все, що відбувається навколо собаки через камеру, а й чути (підслуховувати), віддавати команди, а також спілкуватися і знайомитися таким оригінальним чином з перехожими.

motorola-scout-5000 (1)

А функція «Bark Detection» стане відповідальною за відправку на телефон власника попереджувальних повідомлень у випадку, якщо собака раптом почала гавкати.

b_b06fcddb

Звичайно, концепція ідеї зовсім не нова. На ринку вже є схожі на Motorola Scout 5000 аналоги, одним з яких є система Astro 320 від фірми Garmin. Правда, остання, враховуючи окремий контролер, обійдеться трохи дорожче і зменшить ваш бюджет на солідні $ 600.

999

За матеріалами www.3dnews.ru

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.