Охоронна камера для розумного дому Netatmo Welcome

welcome-2

Найважливішою функцією для розумного дому була і залишається його охорона. Професійні системи і спеціальні умови їх монтажу вимагають значних витрат. Можна спробувати встановити недорогі любительські відеокамери, але робити це масово ніхто не буде. Компанія Netatmo зрозуміла це однією з перших і запропонувала охоронний комплект любительського класу формату «все в одному».

Охоронна камера, що отримала назву Welcome, виконана у вигляді циліндра з анодованого алюмінію. Завдяки витонченому дизайну вона підходить для установки в будь-якому інтер’єрі. Кут огляду, що становить 130°, цілком достатній, щоб встановити контроль над входом в приміщення.

Камера «ловить» всіх осіб, що потрапляють у кадр, і розпізнає їх. Тому коли хтось із близьких входить в приміщення, охоронна система відразу передає інформацію про це на керуючий смартфон. Паралельно камера веде захоплення відео у форматі Full HD, яке зберігає на карті microSD. Власник керуючого смартфона може подивитися отримане відео дистанційно.

Якщо ж в кадр потрапляє незнайоме обличчя або виявляється рух, а системі не вдається розпізнати приналежність нового об’єкта, спрацьовує сигнал тривоги. Він може бути переданий трьома можливими способами – з мережевого кабелю, через мережу Wi-Fi або повідомленням на радіочастоті. Господар будинку може дистанційно прояснити ситуацію і відреагувати на неї потрібним чином.

Тривога видається також, якщо рух реєструється в темний час доби. Його розпізнає спеціальний ІЧ-датчик, розташований нижче об’єктива камери. Якщо господар будинку встановить ще й спеціальні датчики, що реагують на відкриття дверей або вікон, то контролювати ситуацію можна буде також по периметру будівлі.

04CameraIphoneHD


Джерело forbes.ru

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню