Охоронна камера для розумного дому Netatmo Welcome

welcome-2

Найважливішою функцією для розумного дому була і залишається його охорона. Професійні системи і спеціальні умови їх монтажу вимагають значних витрат. Можна спробувати встановити недорогі любительські відеокамери, але робити це масово ніхто не буде. Компанія Netatmo зрозуміла це однією з перших і запропонувала охоронний комплект любительського класу формату «все в одному».

Охоронна камера, що отримала назву Welcome, виконана у вигляді циліндра з анодованого алюмінію. Завдяки витонченому дизайну вона підходить для установки в будь-якому інтер’єрі. Кут огляду, що становить 130°, цілком достатній, щоб встановити контроль над входом в приміщення.

Камера «ловить» всіх осіб, що потрапляють у кадр, і розпізнає їх. Тому коли хтось із близьких входить в приміщення, охоронна система відразу передає інформацію про це на керуючий смартфон. Паралельно камера веде захоплення відео у форматі Full HD, яке зберігає на карті microSD. Власник керуючого смартфона може подивитися отримане відео дистанційно.

Якщо ж в кадр потрапляє незнайоме обличчя або виявляється рух, а системі не вдається розпізнати приналежність нового об’єкта, спрацьовує сигнал тривоги. Він може бути переданий трьома можливими способами – з мережевого кабелю, через мережу Wi-Fi або повідомленням на радіочастоті. Господар будинку може дистанційно прояснити ситуацію і відреагувати на неї потрібним чином.

Тривога видається також, якщо рух реєструється в темний час доби. Його розпізнає спеціальний ІЧ-датчик, розташований нижче об’єктива камери. Якщо господар будинку встановить ще й спеціальні датчики, що реагують на відкриття дверей або вікон, то контролювати ситуацію можна буде також по периметру будівлі.

04CameraIphoneHD


Джерело forbes.ru

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.