Перше у світі літаюче таксі

Перше у світі літаюче таксі буде запущене в Дубаї. Якщо експеримент завершиться успіхом, німецька компанія має намір просувати своє дивовижне дітище по всьому світу, щоб раз і назавжди вирішити проблеми з заторами на дорогах.

Незважаючи на те, що сухопутні транспортні засоби з кожним роком стають дедалі досконалішими – автівки екологічнішими, а потяги тихішими й швидшими – це ніяк не сприяє вирішенню такої проблеми великих міст, як пробки і затори на дорогах. Тим часом, вже не перше десятиліття ентузіасти, мрійники і футуристи говорять про те, що в майбутньому люди по містах будуть літати.

Перші приватні (і доступні) літальні апарати люди намагалися створювати ще в середині XX століття. Незважаючи на весь запал і ентузіазм, виходило не дуже добре, головним чином через недосконалість технологій на той момент. У XXI столітті, вже в найближчі роки, тенденція щодо індивідуальних літальних апаратів може різко змінитися.

Сьогодні існує кілька більш-менш вдалих концептів літаючих таксі. Кілька років тому німецька конструкторська компанія e-volo представила свій власний проект в цій галузі. Літальний апарат був охрещений «повітряним таксі» і отримав назву Volocopter. За минулі роки машина була істотно допрацьована, в результаті чого з’явилася модель з незамисловатою назвою Volocopter 2.

На даний момент Volocopter 2 майже повністю готовий. Випробування апарату повинні початися в нинішньому році. Отже, що цікавого у повітряному таксі, крім того, що воно літає? По-перше, апарат буде працювати на електродвигуні. Використовує він відразу 18-роторів. Живитися він буде від 9 акумуляторів. По-друге, машина зможе підняти до двох дорослих осіб. Обоє будуть розташовуватися в кабіні в комфортабельних кріслах. По-третє, у Volocopter 2 не буде пілота. Транспортний засіб буде повністю автоматичним. По-четверте, апарат буде виконувати деякі команди пасажирів, наприклад, він зможе зависнути на місці.

Зараз e-volo переживає деякі труднощі з сертифікацією свого дітища на території Європи. Однак, проектом вже зацікавилися в Дубаї, і можливо, саме там пройде перший політ. Перші польоти будуть контролюватися справжніми пілотами.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню