Project Ara: останній прототип модульного смартфона Spiral 2

DSC_6237.0

В той час, як виробники борються за право називатися компанією, що випустила найтонший смартфон, корпорація Google знаходиться в стороні від цієї боротьби. Замість цього розробники компанії тісно зайняті проектом по створенню модульного смартфона Project Ara.

Журналістам з відомого техно-ЗМІ TheVerge випала можливість потримати в руках останній прототип телефону Project Ara.

З моменту першого анонсу проекту в 2013 році пройшло багато часу, і зараз «Проект Ара» (або проджект ара, кому як подобається) виходить на фінішну пряму. Правда, пройде ще чимало місяців, перш, ніж з’явиться можливість купити такий телефон.

Поточний прототип телефону називається “Spiral 2”, і це, наскільки можна зрозуміти – передостанній прототип, перед фінальною версією пристрою. Зараз телефон працює з модулем дисплея 720p, і вісьмома додатковими модулями на тильній стороні, включаючи акумулятор, камеру і адаптер microUSB.

Як уже повідомлялося, розробники домоглися можливості заміни акумулятора «на гарячу», батарею можна замінити протягом 30 секунд, і всі додатки залишаються відкритими. Якщо возитися довше, телефон відключиться. Зараз команда проекту працює над завданням продовження цього терміну до 1-2 хвилин.

Прототип, показаний журналістам, був повністю робочим, але сенсор ще не працював, тому журналісти не змогли перевірити всі функції. Тим не менш, пристрій завантажувався. За відчуттями, всі модулі щільні, збірка дуже якісна, без люфтів. База – алюмінієва, є і сталеві фрагменти.

Електро-постійні магніти, кріплення для модулів, зараз розміщуються на базі, а не на тильній стороні модулів, як раніше. Крім того, поверхню для модулів можна роздруковувати на 3D принтері.

У наступній версії прототипу, Spiral 3, буде додано модуль 4G LTE. Також будуть додані ще пара десятків модулів (їх загальна кількість – близько 30).

Без імені

За матеріалами project-ara.net/

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню