Raspberry Pi 2 – повноцінний міні-ПК

Raspberry Pi 2 – повноцінний міні-ПК

Відверто кажучи, вже більше місяця відкладав цю публікацію. Нарешті вона тут. Хоч із запізненням, та щиро вітаю усіх шанувальників Raspberry Pi із виходом моделі Raspberry Pi 2! Про це якраз і піде далі мова.

Новинка Raspberry Pi 2 може впевнено хвалитися новою продуктивною однокристальною системою Broadcom BCM2836 з 32-бітовим 4-ядерним процесором ARM Cortex-A7, що працює на частоті 900 МГц, і 1 ГБ оперативної пам’яті. Застосування нових компонентів забезпечує щонайменше шестиразовий приріст продуктивності в порівнянні з моделлю B+.

Новий одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 2 Model B вже доступний для покупки за ціною $ 35.
В інтерв’ю The Register засновник і глава Raspberry Pi Foundation Ебен Аптон повідомив The Register, що «нова версія Model B є практичним ПК».


Зовні новинка виглядає ідентично своїй попередниці. Тим не менше, нова плата використовує платформу BCM2836, яка перебувала в розробці кілька років і, крім чотирьох процесорних ядер, відрізняється «невеликим доопрацюванням, що забезпечує підтримку 1 ГБ ОЗП».

У найближчому майбутньому Ебен Аптон має продемонструвати переваги нової плати спільноті Raspberry Pi і компаніям-партнерам, але те, що поліпшення технічних характеристик забезпечить «набагато більше можливостей, ніж було раніше»,і так зрозуміло ;). Доброю новиною, безсумнівно, також є те, що попередні моделі плат Raspberry Pi дешевшають, що дозволяє встановити рекомендовану роздрібну вартість Raspberry Pi 2 на тому ж рівні, що і для торішньої моделі B+.

windows10raspberrypi.0.0-671x450

Важливо також відзначити, що компанія Microsoft планує надати спеціальну безкоштовну версію Windows 10 з підтримкою Raspberry Pi 2 в рамках власної програми Windows Developer Program для розробників рішень і продуктів для сегменту Інтернету речей.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню