«Розумна» духова шафа Electrolux покаже процес приготування їжі на смартфоні або планшеті

Шведська компанія Electrolux в поточному році представить ряд інноваційних продуктів для сучасного «цифрового» будинку.
Повідомляється, що однією з новинок стане духова шафа з можливістю підключення до комп’ютерної мережі. Господарі оселі за допомогою спеціального мобільного додатку зможуть завантажувати рецепти і ділитися досвідом готування з іншими кулінарами-аматорами.

Більше того, у високотехнологічну духовку буде інтегрована відеокамера, яка дозволить спостерігати за процесом приготування страв віддалено – через смартфон або планшетний комп’ютер.
В Electrolux вважають, що 2015-й стане роком «розумної» побутової техніки. Якщо раніше подібні пристрої були скоріше екзотикою, то тепер вони почнуть поступово входити в повсякденне життя користувачів. За оцінками, протягом найближчих п’яти років інтелектуальні прилади з доступом в Інтернет займуть до 10% ринку побутової техніки.

oven2

Відзначимо, що «розумну» побутову техніку розробляють також інші компанії. Наприклад, Samsung проектує холодильники на операційній системі Tizen з великим сенсорним дисплеєм, через який можна буде переглядати різну інформацію з Інтернету, робити нотатки та ін. А в асортименті LG є техніка з підтримкою інноваційної системи віддаленого моніторингу та контролю HomeChat.

Джерело: www.3dnews.ru

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.