«Розумна» сковорідка допоможе у приготуванні страви

«Розумна» сковорідка допоможе у приготуванні страви

Кількість «розумних» речей збільшується з кожним днем. Вони проникають в усі області нашого повсякденного життя і найближчим часом заполонять також і кухню. А все завдяки стартапу, що з’явився на сайті Indiegogo, який почав розробку «розумної» сковороди.

Пристрій під назвою SmartyPan підключається по Bluetooth до вашого смартфону і здатний передавати на нього деякі параметри щодо приготування страви. Сковорода буде оснащена датчиком температури, вологості і маси.

1383

Завдяки вимірюванню цих параметрів, додаток в смартфоні зможе вам просигналізувати, коли страва буде наближатися до стадії готовності. Наголошується, що сковорода вміє непогано контролювати процес смаження або тушкування продуктів в ній.

Однак, згідно задуму творців, SmartyPan не покликана повністю автоматизувати процес приготування на кухні. Вона всього лише зможе вам допомогти в цій справі і не дасть вам забути про те, що у вас на плиті щось готується.

Також варто відзначити, що додаток в смартфоні дозволяє не тільки контролювати процес приготування страви, але й надає базу з тисячі рецептів, щоб розширити ваші пізнання в області кулінарії.

1384

Також важливою особливістю гаджета є те, що його можна спокійно мити під проточною водою, не побоюючись ушкодження його електронної складової. Крім того, творці стверджують, що заряду акумулятора у сковороді вистачить на місяць використання, а зарядити її можна всього за одну годину.

Джерело: intell.in.ua

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню