«Розумні» навушники Siemens Smart Hearing Aid

«Розумні» навушники Siemens Smart Hearing Aid

08url2_0

Кількість гаджетів в категорії «переносна електроніка» зростає. І модельний ряд буде рости далі. Відомо, що зараз Google працює над випуском «розумних» лінз для діабетиків, які допоможуть виміряти рівень глюкози в крові та відновити нормальну рефракцію ока. А майбутні нанороботи зможуть автономно здійснювати моніторинг тиску і брати аналіз крові.

Компанія Siemens представила на виставці CES2015 гаджет, яким можна користуватися вже сьогодні, – гарнітуру Smart Hearing Aid, сумісну з Android- та iOS-пристроями.

Її новизна полягає в дискретному управлінні сторонніми шумами. Користуючись гарнітурою, можна приймати телефонні дзвінки в шумному місці або слухати свою музику зі значно якіснішим звуком, ніж у звичайних гарнітур.

Секрет гаджета полягає в умінні вибірково виявляти ознаки шуму, що виникають в оточенні при сторонніх розмовах, вітрі, через роботу двигуна автомобіля. Система здатна в реальному часі усувати «перешкоди», обходячись без масивних амбушур, які незручні для повсякденного носіння.

Джерело forbes.ru

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню