Розумний дім на базі термостатів Nest

Nest-smart-home-title1-700x357

Концепція “розумного” дому вже далеко не нова, багато виробників працюють в цьому напрямку, але поки встановити якийсь загальноприйнятий стандарт їм не вдалося. Перший крок до інтеграції різних пристроїв зробила компанія Nest, яка успішно розвивається під крилом інтернет-гіганта Google.

В рамках своєї програми Works with Nest компанія оголосила про сумісність своїх термостатів і датчиків диму з новими пристроями інших виробників. У списку партнерів вже знаходяться August smart lock, Automatic driving assistant, Insteon, LG appliances, Lutron, Ooma Telo, Philips Hue, Unikey/Kevo smart lock, Withings Aura sleep system, і протягом року до програми приєднаються ще п’ять великих виробників. Список переконливий, давайте ж разом розберемося, як дана плеяда пристроїв спрацюється під дахом вашого розумного дому.

Nest-smart-home4-691x422

Найбанальнішим, але від того не менш цікавим, прикладом є комбінація датчика диму Nest і розумної лампочки Philips Hue. При спрацьовуванні датчика, лампочка починає блимати або горіти іншим кольором, дозволивши вам негайно зреагувати, навіть якщо ви перебуваєте в іншій кімнаті.

Nest-smart-home3-691x453

Велика побутова техніка теж буде знаходити спільну мову з Nest. Враховуючи дані з термостата Nest, розумні вентилятори Big Ass Fans будуть підтримувати температуру в будинку на постійному рівні без вашої участі. Холодильник LG і пральна машина Whirlpool перейдуть в режим економії енергії, а розумний замок August Smart Lock автоматично закриє двері як тільки ви покинете будинок.

Nest-smart-home1-691x388

Також ви зможете віддалено керувати своїм розумним домом за допомогою додатків Lutron і Insteon, які незабаром отримають інтеграцію з Nest.

Nest-smart-home5-691x461

Нагадаємо, що і до анонсу пристрою Nest могли похвалитися інтеграцією з фітнес-браслетами Jawbone, пультами дистанційного керування Logitech, камерами відеоспостереження Dropcam і сервісами Google Now і IFTTT. Таким чином, Google вже зробив перший великий крок до завоювання ще одного перспективного ринку – ринку пристроїв для розумних будинків.
Джерело root-nation.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.