Розумний дім від Toshiba

toshiba_smarthome_s-211014

Компанія Toshiba створила прототип “розумного” будинку. Він розміщується на території виробничого комплексу Fuchu в Токіо, де проводяться всі основні розробки та тестування рішень в області соціальної інфраструктури. Toshiba Smart Home вже відкритий для відвідування і гості можуть особисто ознайомитися з усім комплексом інтегрованих рішень, в тому числі з тими, що знаходяться на стадії тестування або існують тільки у формі концептів. На виставковому майданчику Toshiba Smart Home демонструються розробки компанії за трьома напрямками: “Енергетика”, “Комфорт” і “Охорона здоров’я”.

Системи оптимізації, встановлені в Toshiba Smart Home, відстежують поведінкові особливості мешканців і відповідно налаштовують роботу домашніх систем, мінімізуючи таким чином витрати на опалення та електроенергію. Приміром, системи кондиціонування і освітлення використовують спеціальні сенсори, що реагують на присутність людини в приміщенні і автоматично включають або відключають світло і подачу прохолодного повітря.

Також присутні в Toshiba Smart Home і популярні рішення в галузі охорони здоров’я. Мешканцям будинку пропонується носити спеціальні браслети, які фіксуватимуть показники життєдіяльності та умови їхнього сну, накопичуючи тим самим багато корисної інформації. Також в деяких кімнатах “розумного” будинку встановлена ??система RENECAT – фотокаталізатор з дезодоруючими і протимікробними властивостями. Для підтримки чистоти використовується автоматичний пилосос на базі HEMS (домашня система управління електроенергією).

Toshiba віддана ідеї створення рішень, що забезпечують суспільству проживання в умовах комфорту і безпеки. Для втілення цієї ідеї в життя, компанія концентрує свої зусилля на розробці відповідних продуктів, а також розширює свою діяльність в галузі створення нових “розумних” рішень для дому.Характеристики Toshiba Smart Home:

Параметри

Область забудови: 140,77 м2
Загальна площа: 225,13 м2
Планування будинку: 4 кімнати, вітальня, їдальня, поєднана з кухнею.
Метод будівництва: дерев’яна дошка, 2х6.

Основні системи

– Система HEMS (домашня система енергоменеджменту).
– Інтелектуальний лічильник.
– Домашня сонячна електростанція.
– Побутова акумуляторна батарея eneGoon.
– Побутовий паливний елемент Ene-Farm.
– Теплонасосна установка Toshiba EcoCute.
– Світлодіодне освітлення.
– Центральна система кондиціонування.
– Smart Eye Sensor, датчики руху з системою розпізнавання зображення.
– Панель управління “розумним домом”.
– “Розумні” побутові прилади.
– Медичне обладнання і т.д.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.