Що таке Django? (знайомство)

Django – це написаний на Python, вільний і відкритий фреймворк для розробки веб-додатків. Фреймворк це не більш ніж набір модулів, які спрощують розробку. Вони згруповані разом, і дозволяють створювати додатки або веб-сайти з існуючих вихідних кодів, а не з нуля.

Завдяки цьому веб-сайти, навіть найпростіші з них, розроблені однією людиною, можуть включати в себе розширені функції, такі як підтримка автентифікації, панелі керування та адміністрування, контактні форми, коментарі, завантаження файлів, і багато іншого. Іншими словами, якщо ви створюєте сайт з нуля, вам потрібно буде розробляти ці компоненти самостійно. Використовуючи натомість фреймворк, ці компоненти отримуються вже вбудованими, вам просто потрібно налаштувати їх належним чином для роботи з вашим сайтом.

Офіційний сайт проекту описує Django як

Високорівневий Python веб-фреймворк, який заохочує швидку розробку і чистий, прагматичний дизайн. Побудований досвідченими розробниками, він забирає на себе багато проблем, пов’язаних з веб-розробкою, таким чином даючи вам можливість зосередитися на написанні свого додатку без необхідності винаходити велосипед. Він безкоштовний і з відкритим вихідним кодом.

Django пропонує велику колекцію модулів, які ви можете використовувати у власних проектах. Першочергово, фрейморки існують для того, щоб зберегти багато часу, який затрачається розробниками і вберегти їх від попутного “головного болю” в процесі розробки. Django притримується тої ж філософії.

Цікаво, що Django був створений з думкою про front-end розробників. “Мова шаблонів Django розроблена, щоб бути комфортною і легкою в освоєнні для тих, хто звик працювати з HTML – дизайнерів і front-end розробників. Вона також є гнучкою і розширюваною, дозволяючи розробникам розвивати мову шаблонів відповідно до їхніх потреб”.

Якщо ви збираєтеся працювати з Python, особливо для веб-додатків або веб-дизайну, ви просто зобов’язані пам’ятати про Django фреймворк. Він обов’язково стане в нагоді.

У этой записи 3 комментариев

  1. Саме взявся за вивчення Python.
    Дякую, можливо знадобиться

    1. Дякуємо за коментар, завжди раді бути корисними! Успіхів вам з пітоном! 🙂

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню