Sony представила розумні світильники із вбудованими динаміками

Sony вирішила порадувати ентузіастів концепції розумного будинку і представила під час прес-конференції на CES 2015 пристрій Symphonic Light: це світильник з вбудованим в базу бездротовим аудіодинаміком. Виглядає продукт досить привабливо (або, навпаки, дивно – залежно від естетичних уподобань кінцевого користувача).

03

07

У пристрої застосована власна технологія Sony Vertical Drive, яка використовує матеріал лампи для створення звуку. Сама лампа виступає твітером, так що зовні неможливо запідозрити, що мова йде про аудіоколонки. Як не дивно, звучить пристрій цілком стерпно: як зазначили журналісти, проста музика з вокалом звучала ясно, чітко і досить голосно.

Symphonic Light випущений в рамках проекту Life Space UX, в якому Sony ставить за мету розробляти речі і пристрої з можливістю бути підключеними і керованими зі смартфона. Вартість і час виходу Symphonic Light на ринок поки не повідомляється, хоча апарат виглядає цілком готовим до комерційного втілення.

02

Крім світильника Symphony Light компанія також показала аналогічну настільну лампу і LED-лампочку з інтегрованими динаміками.

05

01

За матеріалами www.3dnews.ru

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.