Суперкарта Stratos замінить усі кредитки

Суперкарта Stratos замінить усі кредитки

Компанія Stratos була заснована в 2012 році. Її творці вирішили не використовувати «краудфандінгові» платформи, і залучили $ 7 млн ??від приватних інвесторів.

Це дозволило їм, не перебуваючи під постійним тиском пожертвувавшої свої кровні спільноти, не поспішаючи розробляти свою технологію і розвивати маркетинговий напрямок. Зворотною стороною цього є мала популярність Stratos.

Співробітникам TechCrunch вдалося побувати в офісі компанії і «вживу» познайомитися з новою розробкою. Універсальна карта, яка нагадує звичайну кредитку, буде поставлятися в комплекті з пристроєм для читання магнітних смуг, який можна підключити до смартфону.

Для додавання своїх банківських карт в систему достатньо провести їх через рідер, запустивши попередньо спеціальний додаток. Головний технічний директор компанії Генрі Баланон запевняє, що ключова інформація карток не передається на сервери Stratos. Компанія отримує тільки мінімально необхідні дані, які використовуються для визначення автентичності користувача.

img-cases8-529aca4891f23b85e7d568c635514adc

Після сканування карт (їх може бути практично необмежена кількість) користувачі можуть вибрати три з них, до яких можна отримати доступ безпосередньо через сервіс Stratos.

Інформація карт зашифрована і зберігається локально на смартфоні. На тильній панелі пристрою Stratos розташовані дві магнітні смужки, що дозволяє карті працювати практично з будь-якими типами рідерів. Як зазначили розробники, рішення конкурентів позбавлені такої можливості.

На універсальні карти Stratos оформляється підписка. Річне користування коштує $ 95, а за підписку на два роки доведеться заплатити $ 149. Поставки карток стартують вже в квітні.

Усередині Stratos Card знаходяться друкована схема, адаптер Bluetooth LE, кілька індикаторів і тоненька літій-іонна батарея, заряду якої вистачить на два роки. Все це поміщено у водонепроникний корпус, який відповідає вимогам безпеки ISO 7810 та ISO 7816. Крім шифрування банківського рівня, в картку доданий також додатковий рівень захисту.

img-cases4-639434b488a40254fe889b1bc1abdb55

Якщо карта протягом деякого встановленого користувачем часу віддалена від смартфона користувача, то вона автоматично блокується і стає непотрібною для потенційного зловмисника.
Відзначимо, що подібні рішення пропонують також Coin і Plastc.

Джерело: www.novostiit.net

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню