TP-LINK представила хмарні пристрої для «розумного» будинку HS100, HS110 і HS200

Компанія TP-LINK, що спеціалізується на виробництві мережевого обладнання класу SOHO і SMB, представила на виставці CES 2015 пристрої для «розумного» будинку HS100, HS110 і HS200 серії Smart Home. Новинки призначені для цілодобового доступу до стану, ручного керування, налаштування автоматизації, а також для моніторингу роботи домашніх електроприладів в будь-якому місці, де є підключення до Інтернету.

HS100


Пристрої для «розумного» будинку використовують хмарний сервер TP-LINK і володіють доступним і надійним програмним забезпеченням, мобільним додатком для Android і iOS, управлінням за розкладом, мають багатокористувацький режим і легке налаштування.
З їх допомогою можна виконувати безліч побутових завдань: віддалене управління споживанням електроенергії під час відпустки або відрядження, скорочення вартості комунального обслуговування без обмежень у комфорті, підвищення домашньої безпеки завдяки налаштування внутрішнього і зовнішнього освітлення, спостереження за тваринами і т.п.

HS100 і HS110 – Wi-Fi-пристрої, які підключаються до настінної розетки. Після простої активації мобільний додаток дозволяє користувачам керувати їхніми налаштуваннями, визначати розклад і здійснювати контроль, незалежно від місцезнаходження. Користувачі можуть підключати якісь електроприлади, наприклад, лампи та телевізори до пристроїв Smart Home, і керувати їхньою роботою відповідно до заданого розкладу. Крім того, модель HS110 може відстежувати енергоспоживання підключених пристроїв.

HS200

HS200 може замінити традиційний однофазний вимикач світла. З його допомогою користувачі зможуть визначати розклад і здійснювати контроль роботи домашніх приладів, наприклад освітлення, стельових вентиляторів і кондиціонерів.

“Попит на пристрої, що забезпечують просте, ефективне і зрозуміле управління домашньої автоматизацією збільшується у зв’язку з прискореним ритмом життя сучасного споживача і зростаючою кількістю електронних пристроїв, підключених по мережі”, – заявив Льюїс Ву (Lewis Wu) виконавчий віце-президент представництва TP-LINK США, – “ми дуже раді розвитку Інтернету речей, і випуск наших пристроїв HS100, HS110 і HS200 допоможе задовольнити зростаючий попит на управління домашньої автоматизацією”.

Моделі HS100, HS110 і HS200 з’являться у продажу на міжнародному ринку в III кварталі 2015 року.
За матеріалами 3dnews.ru

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Закрыть меню